Çınarlı Mh. İstiklal Cd. No: 48 Derince / KOCAELİ
+90 262 223 30 33 - 0 506 477 2088
info@yagmurreklam.org

Hakkımızda

Tabela ve dış mekan reklamcılığında profesyonel isim

2007 yılında kurulan şirketimiz, bugün sektördeki deneyimi ile basılı malzemede reklâm dünyasındaki her aşamada değişimi buluşturduğu yeni oluşum sürecini tamamlamış genç, tecrübeli ve dinamik ekibiyle çalışmalarına devam etmektedir. Kurumsallaşma konusunda hızlı bir gelişme gösteren, Yağmur Reklam kısa sürede güçlü bir müşteri ağı ile reklamcılık konusunda uzmanlığını kanıtlamıştır.

Açık hava reklamcılığı alanında, daha önce değerlendirilmemiş mecraları sektöre kazandırarak pazarı genişletmeyi sürdüren Yağmur Reklam, aynı zamanda markaların diğer iletişim ihtiyaçlarını da aynı çatı altında karşılayabilmek amacıyla medya planlama ve satın alma ile yaratıcı reklam ajansı hizmetlerini de veren bir yapıya kavuşmuştur.

Müşteri memnuniyeti odaklı, başarı grafiğini sürekli arttıran, güven-hizmet ve doğru bilgi akışı felsefesinden asla taviz vermeyen ve her zaman müşterisinin yanında olan Yağmur Reklam olarak “Önce Güven ve Müşteri Memnuniyeti” diyoruz.

Misyonumuzu, reklam ve tanıtım sektöründe hizmet sunduğumuz iş ortaklarımızın bu alandaki ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit etmek, mevcut pazar yapısı ve rekabet ortamını inceleyerek farklılaşmayı sağlamak, iş ortaklarıyla uzun beraberliklere imza atmak olarak tanımlayabiliriz.

Vizyonumuz ise; müşteri odaklı olmak, faaliyet alanında liderliği koruma hizmette kalite, doğruluk ve istikrar sağlamak, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir diyebiliriz. Profesyonel ve etkin ekip çalışmasına inanır, dürüst, hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlarız. Etik kurallara uygun hareket eder, müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için bizler ekip olarak maksimum çabayı ve çalışmayı sergileriz.